Skip to content

Zapraszam do lektury

Luty 3, 2011

Witam!  Po dyskusjach i namysłach ruszamy z naszym blogiem. Jest on przeznaczony głównie dla właścicieli i menedżerów małych i średnich firm, choć nie tylko.

Mamy świadomość, że specyfika zarządzania małą lub średnią firmą jest w wielu obszarach inna niż zarządzania korporacją. A ponieważ na rynku doradczo-szkoleniowym dominuje ukierunkowanie na duże firmy, korporacje, my chcemy skoncentrować się na firmach mniejszych.

To te właśnie firmy są, według mnie, „solą ziemi”, tkanką, bez której kraj i gospodarka nie mogłyby się obejść. Wszyscy prowadzący małe i średnie firmy są dla mnie swego rodzaju bohaterami – tak, nie przesadzam!

Nie czekają oni na wypłatę, nie traktują pracy jak odrobienia pańszczyzny od 8 do 16-tej, ale sami biorą się za bary z biznesem. Często nie dosypiają, przeżywają stresy i nerwowe sytuacje, wzlotu i upadki finansowe, dają pracę innym i robią coś, czego rynek – a więc my – potrzebuje.

Chwała Wam wszystkim za to. Podziwiam Was! Chcemy pomagać, jak tylko potrafimy – wskazać obszary do rozwoju i poprawy, wdrożyć narzędzia zarządzania, które pomogą rozwinąć i ustabilizować Wasze firmy, doradzić, poprowadzić szkolenie lub warsztat, opracować teksty itd. itp.

Ten blog jest też wyrazem tego, co napisałem w poprzednim zdaniu – chcemy wymieniać doświadczenia, dyskutować rozwiązania, pokazywać różne ścieżki i podejścia. Praktycznie, życzliwie, z uśmiechem, choć całkiem na serio.

Zapraszamy Was – do spokojnej, merytorycznej, konstruktywnej dyskusji.
Życzymy dobrej lektury i rozwoju Waszego biznesu!

Wasz – Aleksander Kisil

Reklamy
No comments yet

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: